Ми розуміємо, що іноді замовлений товар може не задовольнити нашого клієнта з різних причин. Тому наш магазин пропонує можливість обміну або повернення товару, якщо він не відповідає вашим очікуванням.

Обмін товару: Якщо ви бажаєте обміняти товар, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки через онлайн-чат або електронну пошту і повідомте про своє бажання. Вам буде наданий інструкції щодо процедури обміну. Зазвичай, обмін можливий протягом 14 днів з моменту отримання товару, якщо товар не був використаний та зберіг свій первинний стан.

Повернення товару: Якщо ви хочете повернути товар, зверніться до нашої служби підтримки і повідомте про свій намір. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам з цим процесом. Зазвичай, повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту отримання товару, якщо товар не був використаний та зберіг свій первинний стан. При поверненні товару, ми повернемо гроші за товар на ваш рахунок, в тому числі вартість доставки.

Важливо знати, що товари, які мають ознаки використання, не підлягають обміну або поверненню. Також, вартість повернення товару може бути залежною від місця проживання та способу доставки.

Наш магазин завжди готовий допомогти вам з процесом обміну або повернення товару. Ми дбаємо про задоволеність наших клієнтів та робимо все можливе, щоб зробити процес замовлення, оплати та доставки максимально зручним та простим.